یک محقق و پژوهشگر طب سنتی مصرف نوعی حلوا (خرید حلوای مسقطی شیراز)را در رفع درد‌های مفصلی، روماتیسمی و بوی بد دهان موثر دانست.

رفع درد‌های مفصلی با «حلوای مسقطی لاری» (خرید آنلاین حلوای مسقطی در شیراز)

به راحتی از شر بوی بد دهان خلاص شوید
یک محقق و پژوهشگر طب سنتی مصرف نوعی حلوا (حلوای مسقطی)را در رفع درد‌های مفصلی، روماتیسمی و بوی بد دهان موثر دانست.
به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران،  خرید اینترنتی حلوای مسقطی لاری در شیراز حاوی ویتامین‌های A، B، C، E، کربوهیدرات، سدیم، پتاسیم، پروتئین، کلسیم، آهن، فسفر، منیزیم، روی (زینک)، اسیدفولیک، منگنز، اسیدچرب امگا ۳، اسیدآمینه تریپتوفان، سلنیوم، مس، قند ساکاروز، گلوکز، فراکتوز و غیره است.

برای بررسی خواص حلوای مسقطی لاری (در فروشگاه اینترنتی حلوای مسقطی شیراز) و اینکه مصرف این حلوا برای چه افرادی مفید است با حیدرعظمایی محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت وگو کردیم که در ادامه مشروح آن را می‌خوانید.

رفع درد‌های مفصلی با «حلوای مسقطی چهار مغز» / این حلوا شما را از شر بوی بد دهان با حلوای مسقطی انجیر خلاص می‌کند

مهم‌ترین خواص حلوای مسقطی لاری (خرید آنلاین و اینترنتی انواع حلوای مسقطی در شیراز)
حیدرعظمایی محقق و پژوهشگر طب سنتی درگفت وگو با خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران،  درباره مهم‌ترین خواص حلوای مسقطی لاری گفت: مقادیر بالای پروتئین در این حلوا موجب تقویت عمومی، افزایش سطح انرژی و عضلانی شدن بدن شده،‌ از این رو  برای افرادی که فعالیت‌های فیزیکی سخت انجام می‌دهند از جمله کارگران و ورزشکاران و به‌خصوص بدن‌سازان بسیار مفید  خواهد بود.

وی افزود: مصرف حلوای مسقطی لاری (فروش اینترنتی بهترین حلوای مسقطی در شیراز) موجب بهبود عملکرد سیستم عصبی و تقویت حافظه شده و از آلزایمر پیشگیری می‌کند.

این محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: این حلوا به علت داشتن کلسیم، منیزیم، فسفر و سلنیوم تاثیری چشمگیر در تقویت و استحکام استخوان و دندان دارد و از پوکی استخوان و آرتروز پیشگیری می‌کند؛ از این رو برای سالمندان بسیار مفید است.

خرید آنلاین حلوای مسقطی در شیراز، خرید اینترنتی حلوای مسقطی در شیراز

عظمایی بیان کرد: اسیدآمینه تریپتوفان موجود در این حلوا موجب ساخت سراتونین در بدن می‌شود؛ سراتونین نشاط آور است و از استرس، اضطراب و افسردگی پیشگیری می‌کند.

خرید آنلاین حلوای مسقطی گل محمدی در شیراز، خرید اینترنتی حلوای مسقطی در شیراز

این محقق و پژوهشگر طب سنتی اظهار کرد: حلوای مسقطی لاری به علت داشتن ویتامین B۱۲، آهن و اسیدفولیک، موجب افزایش گلبول‌های قرمز خون و رفع کم‌خونی می‌شود؛ لذا برای زنان باردار و جنین بسیار مفید و سودمند است.

بیشتر بخوانید:  خرید اینترنتی انواع حلوای مسقطی در شیراز و ایران

عظمایی بیان کرد: از دیگر خواص این حلوا می‌توان به رفع بوی بد دهان، بهبود خلق و خو و تقویت سیستم قلبی عروقی اشاره کرد.

خرید آنلاین حلوای مسقطی در شیراز، خرید اینترنتی حلوای مسقطی در شیراز

وی گفت: حلوای مسقطی لاری دارای انواع با ویتامین‌ها و املاح معدنی مفید موجود موجب تقویت، طراوت و جوان‌سازی پوست و رشد مو می‌شود و از پیری زودرس پیشگیری خواهد کرد.

این محقق و پژوهشگر طب سنتی بیان کرد: مصرف این حلوا موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش و هضم آسان غذا می‌شود؛ لذا یبوست را رفع می‌کند.

بیشتر بخوانید: .........................

عظمایی گفت: این حلوا به علت داشتن ویتامین‌های A، E و C خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد، موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و از آن در برابر انواع بیماری‌ها، مخصوصا سرطان‌ها محافظت می‌کند.

خرید آنلاین حلوای مسقطی در شیراز، خرید اینترنتی حلوای مسقطی در شیراز

وی اظهار کرد: مصرف حلوای مسقطی لاری (خرید آنلاین حلوای مسقطی شیری در شیراز) موجب بهبود درد‌های مفصلی (آرتریت) و درد‌های روماتیسمی (آرتریت روماتوئید) می‌شود.

خرید آنلاین مسقطی در شیراز

حلوای مسقطی، خرید حلوای مسقطی در شیراز، خرید آنلاین حلوای مسقطی، خرید سوغاتی شیراز، فروشگاه اینترنتی حلوای مسقطی، خواص خلوای مسقطی لاری، تهیه اینترنتی حلوای مسقطی در شیراز